MENU
  • Zniżka 50% - wejście na strefę basenową
Jesteś tutaj: Baza
turystyczna
Noclegi

Noclegi

Domki Płazówka i Kojsówka

Domki Płazówka i Kojsówka

Zapraszamy Państwa do naszych domków góralskich w uroczej okolicy Zakopanego na Płazówkę i Kojsówkę z przepięknym widokiem na Tatry Zachodnie .    

U Dziadka

U Dziadka

"U Dziadka" to miejsce magiczne, pełne prawdziwej góralszczyzny, blisko gór i z piękną historią. Zapraszamy na wypoczynek w naszej chałupie.

Bajeczny wypoczynek

Bajeczny wypoczynek

Zapraszamy do Witowa na Bajeczny Wypoczynek.

Nasz dom położony jest w Witowie koło Zakopanego oraz Chochołowa. Niedaleko naszego obiektu mieści się kompleks narciarski WitówSki (2km).

Pokoje U Kuruców

Pokoje U Kuruców

Oferujemy Państwu 6 pokoi od 2 do 4 osobowych wyposażonych w łazienki oraz w pełni wyposażoną kuchnię do dyspozycji gości. Nasz obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie "Uboc" i "Witów-ski" oraz Chochołowskich Term.

Chochołowskie Domki

Chochołowskie Domki

Chochołowskie Domki (3 domki) to doskonałe miejsce na wypoczynek w zabytkowej miejscowości Chochołów. Ulokowane ok. 2 km od centrum wioski z doskonałym widokiem na panoramę Tartr i Babią Górę. Do wynajęcia 3 domki całoroczne...

Pokoje Gościnne " U Ewy Przy Termach"

Pokoje Gościnne " U Ewy Przy Termach"

   Przedstawiamy Państwu niewielki, przytulny i rodzinny dom, spełniający wymagania każdego klienta. Obiekt usytuowany jest w bardzo atrakcyjnym i malowniczym miejscu - w Witowie - 300m od Chochołowskich Term i kilka kilometrów od stacji narciarskiej Witów-Ski

Magurskie Bywanie

Magurskie Bywanie

MAGURSKIE BYWANIE to nowo otwarty obiekt, łączący w sobie elementy architektury góralskiej z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w których znajdą Państwo idealne warunki do wymarzonego wypoczynku. 

Rezydencja "Kojsówka"

Rezydencja "Kojsówka"

Rezydencja Kojsówka

Przytulny, nowoczesny obiekt w Witowie, łączący styl regionalny z klasyczną elegancją. Usytuowany w urokliwym miejscu nieopodal rzeki i lasu - idealny dla osób szukających spokoju od zgiełku.

"Stachelisko" Exclusive Rooms

"Stachelisko"  Exclusive Rooms

Zapraszamy Państwa do "STACHELISKA"  Exclusive Rooms

Z myślą o wymagających klientach, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie doskonale współgra komfort z zachowaniem góralskiego klimatu. Jest to miejsce idealne na wypoczynek, relaks i mile spędzony czas. 
Następna strona

                      Lokalna     OrganizacjaTurystyczna                        "Chocholowski"

               Chochołów 40 
          34 – 513 Chochołów

            tel. 18 26 578 12

 e-mail: lotchocholowski@gmail.com

 Zarząd LOT:


PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

SKARBNIK: Danuta Hudyga

      

Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk w Chochołowie

http://chocholowskilot.eu/photo/pobrane_hosting_5f12c6d53f10e.jpghttp://chocholowskilot.eu/photo/stret1_5fca3fd2a467d.png

                                                                             

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl