MENU
  • Zniżka 50% - wejście na strefę basenową
Jesteś tutaj: Baza
turystyczna
Noclegi

Noclegi

„Pod Bocianem”

„Pod Bocianem”
Cieszymy się, że trafiłeś do Naszego domu!
Mieszkamy w Chochołowie, najpiękniejszej wsi na Podhalu. To właśnie tu, dzięki żywemu skansenowi zachowany został charakter i urok dawnej góralskiej wsi. W otoczeniu znajduje się wiele zieleni oraz szlaków turystycznych.

Domek na Kamieńcu

Domek na Kamieńcu

Świeże powietrze, pyszne oscypki i zapierające dech w piersiach widoki zachęcają osoby poszukujące relaksu i odprężenia, aby wybrały się właśnie tutaj.

Domki na Kamieńcu to dwa niezależne domki połączone wspólnym dachem. W każdym z domków zostało przygotowane 7 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych.

„U Małgosi”

„U Małgosi”

Dom u Małgosi to duży, wolno stojący budynek w całości oddany do dyspozycji gości. Znajduję się on w bliskim sąsiedztwie Domków na Kamieńcu, lasu i rzeki „Czarny Dunajec“.

Domki Płazówka i Kojsówka

Domki Płazówka i Kojsówka

Zapraszamy Państwa do naszych domków góralskich w uroczej okolicy Zakopanego na Płazówkę i Kojsówkę z przepięknym widokiem na Tatry Zachodnie .    

U Dziadka

U Dziadka

"U Dziadka" to miejsce magiczne, pełne prawdziwej góralszczyzny, blisko gór i z piękną historią. Zapraszamy na wypoczynek w naszej chałupie.

Bajeczny wypoczynek

Bajeczny wypoczynek

Zapraszamy do Witowa na Bajeczny Wypoczynek.

Nasz dom położony jest w Witowie koło Zakopanego oraz Chochołowa. Niedaleko naszego obiektu mieści się kompleks narciarski WitówSki (2km).

Pokoje U Kuruców

Pokoje U Kuruców

Oferujemy Państwu 6 pokoi od 2 do 4 osobowych wyposażonych w łazienki oraz w pełni wyposażoną kuchnię do dyspozycji gości. Nasz obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie "Uboc" i "Witów-ski" oraz Chochołowskich Term.

Chochołowskie Domki

Chochołowskie Domki

Chochołowskie Domki (3 domki) to doskonałe miejsce na wypoczynek w zabytkowej miejscowości Chochołów. Ulokowane ok. 2 km od centrum wioski z doskonałym widokiem na panoramę Tartr i Babią Górę. Do wynajęcia 3 domki całoroczne...

Pokoje Gościnne " U Ewy Przy Termach"

Pokoje Gościnne " U Ewy Przy Termach"

   Przedstawiamy Państwu niewielki, przytulny i rodzinny dom, spełniający wymagania każdego klienta. Obiekt usytuowany jest w bardzo atrakcyjnym i malowniczym miejscu - w Witowie - 300m od Chochołowskich Term i kilka kilometrów od stacji narciarskiej Witów-Ski

Następna strona

                      Lokalna     OrganizacjaTurystyczna                        "Chocholowski"

               Chochołów 40 
          34 – 513 Chochołów

            tel. 18 26 578 12

 e-mail: lotchocholowski@gmail.com

 Zarząd LOT:


PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

SKARBNIK: Danuta Hudyga

      

Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk w Chochołowie

http://chocholowskilot.eu/photo/pobrane_hosting_5f12c6d53f10e.jpghttp://chocholowskilot.eu/photo/stret1_5fca3fd2a467d.png

                                                                             

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl