• Zniżka 50% - wejście na strefę basenową
Jesteś tutaj: Baza turystyczna Noclegi

Noclegi

„Pod Bocianem”

„Pod Bocianem”
Cieszymy się, że trafiłeś do Naszego domu!
Mieszkamy w Chochołowie, najstarszej wsi na Podhalu. To właśnie tu, dzięki żywemu skansenowi zachowany został charakter i urok dawnej góralskiej wsi. W otoczeniu znajduje się wiele zieleni oraz szlaków turystycznych.

„U Małgosi”

„U Małgosi”

W ofercie mamy 5 pokoi do wynajęcia (2 dwuosobowe, 3 trzyosobowe i jeden apartament dla 10 osób); część pokoi wyposażona jest w TV. W budynku znajdują się 3 łazienki umieszczone na korytarzach. Do dyspozycji gości jest hol z TV i kuchnia.

Domek na Kamieńcu

Domek na Kamieńcu

Świeże powietrze, pyszne oscypki i zapierające dech w piersiach widoki zachęcają osoby poszukujące relaksu i odprężenia, aby wybrały się właśnie tutaj.

Domki Płazówka i Kojsówka

Domki Płazówka i Kojsówka

Zapraszamy Państwa do naszych domków góralskich w uroczej okolicy Zakopanego na Płazówkę i Kojsówkę z przepięknym widokiem na Tatry Zachodnie .    

Witowski Gościniec

Witowski Gościniec

Witowski Gościniec to niewielki drewniany dom, wybudowany z myślą o gościach,którzy szukają noclegów pozwalających na odpoczynek i relaks.
Naszym celem było stworzenie miejsca w którym sami chcielibyśmy spędzić urlop czy wakacje.

U Dziadka

U Dziadka

"U Dziadka" to miejsce magiczne, pełne prawdziwej góralszczyzny, blisko gór i z piękną historią. Zapraszamy na wypoczynek w naszej chałupie.

Bajeczny wypoczynek

Bajeczny wypoczynek

Zapraszamy do Witowa na Bajeczny Wypoczynek.

Nasz dom położony jest w Witowie koło Zakopanego oraz Chochołowa. Niedaleko naszego obiektu mieści się kompleks narciarski WitówSki (2km).

Pokoje U Kuruców

Pokoje U Kuruców

Oferujemy Państwu 6 pokoi od 2 do 4 osobowych wyposażonych w łazienki oraz w pełni wyposażoną kuchnię do dyspozycji gości. Nasz obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie "Uboc" i "Witów-ski" oraz Chochołowskich Term.

Pokoje Gościnne "Pod Magurą"

Pokoje Gościnne "Pod Magurą"

Nasz dom usytuowany jest z dala od głównej ulicy, w spokojny, urokliwym miejscu.
Do dyspozycji Gości mamy 5 pokoi z oddzielnymi łazienkami, duży ogród, miejsce na ognisko, mini plac zabaw oraz bezpłatny parking.

Magurskie bywanie

Magurskie bywanie

MAGURSKIE BYWANIE to nowo otwarty obiekt, łączący w sobie elementy architektury góralskiej z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w których znajdą Państwo idealne warunki do wymarzonego wypoczynku. 

Lokalna Organizacja Turystyczna Chochołowski
Chochołów 40 
34 – 513 Chochołów
Zarząd LOT:
PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

tel. 501492062,
e-mail: bzdyk.kazimiera@gmail.com

Administracja strony: Wojciech Głowacz

e-mail: lotchocholowski@gmail.com


 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl