• Zniżka 50% - wejście na strefę basenową
Jesteś tutaj: Baza turystyczna Gastronomia

Gastronomia

Sklep Spożywczy LEWIATAN

Sklep Spożywczy LEWIATAN

Sklep spożywczy Lewiatan Chochołów umieszczony jest w centrum przepięknego żywego skansenu w Chochołowie.

Obok znajduje się Muzeum Powstania Chochołowskiego oraz zabytkowy Kościół. Serdecznie zapraszamy wszystkich na zwiedzanie skansenu oraz zakupy z góralską nutką w naszym sklepie. Oferujemy codziennie świeże produkty i miłą obsługę.

Zapraszamy!! 

Restauracja „Domowe Smaki” A&M Galica

Restauracja „Domowe Smaki” A&M Galica

Wizyta w restauracji Domowe Smaki dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Tworzenie wykwintnych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Kuchnia w restauracji Domowe Smaki to lekkie, ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw w asyście pysznych sosów.

Połączone smaki kuchni tradycyjnej z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji mając nadzieję iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

Adres: Koniówka 196, 34-470 Czarny Dunajec

Kontakt: Mirosław Galica: tel: 513-009-028, 509-106-598, email: pokoje@pokojegalica.pl

Strona internetowa: www.pokojegalica.pl

„Gazdówka u Zająca”

„Gazdówka u Zająca”
Karczma „Gazdówka u Zająca” mieści się w starej wyremontowanej leśniczówce położonej u wylotu doliny chochołowskiej na siwej Polanie obok parkingu.
Serwujemy dania kuchni regionalnej i tradycyjnej polskiej. Organizujemy ogniska , kuligi, wieczorki folklorystyczne i inne imprezy okolicznościowe.
  • Karczma „Gazdówka u Zająca" mieści się w starej wyremontowanej leśniczówce  położonej u wylotu doliny chochołowskiej na siwej Polanie obok parkingu.

    Serwujemy dania kuchni regionalnej i tradycyjnej polskiej. Organizujemy ogniska , kuligi, wieczorki folklorystyczne i inne imprezy okolicznościowe. Liczba miejsc  siedzących 100 oraz 40 miejsc  w ogródku z zadaszeniem . Do dyspozycji klienta mamy dużą polane gdzie można organizować różne imprezy plenerowe z naszym cateringiem. Zachęcamy do korzystania z naszej  karczmy o każdej porze roku.

    Kontakt: Krystyna i Władysław Kowalczyk „Zając”, tel. 18 44 751 80, 605 079 058, 781; e-mail: gazdowkauzajaca@gmail.com

    Strona internetowa: www.gazdowkauzajaca.pl

Lokalna Organizacja Turystyczna Chochołowski
Chochołów 40 
34 – 513 Chochołów
Zarząd LOT:
PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

tel. 501492062,
e-mail: bzdyk.kazimiera@gmail.com

e-mail: lotchocholowski@gmail.com


 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl