• Zniżka 50% - wejście na strefę basenową
Jesteś tutaj: Atrakcje Sportowe

Sportowe

Wyciąg narciarski UBOC

Oferujemy Państwu aktywne spędzenie czasu wolnego w okresie zimowym na wyciągu narciarskim „Uboc”. Stok o długości 450 metrów znajduje się w centrum wsi Witów, jest oświetlony, sztucznie naśnieżany i ratrakowany. Wyciąg jest orczykowy – talerzykowy. Jest to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach, bądź desce snowboardowej, szczególnie dla dzieci. Dodatkowymi udogodnieniami przy stoku jest szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu, karczma oraz duży parking.

Adres: 34-512 Witów 123

Kontakt: tel: 18 20 718 61, 606 504 601, email: amerwit@witow-uboc.pl

www: witow-uboc.pl

Lodowisko

Lodowisko

Lodowisko w Czarnym Dunajcu funkcjonuje przy Zespole Szkół – ul. Ojca Św. Jana Pawła II 144

Płyta lo­do­wi­ska po­siada wy­miary 20x40m w świe­tle band i prze­zna­czona jest do jed­no­ra­zo­wego ko­rzy­sta­nia przez 50 osób. Optymalna gru­bość lodu wy­nosi od 4 do 6 cm.

Chochołowskie Termy

W Chochołowie powstał największy i najnowocześniejszy kmpleks basenów termalnych: Chochołowskie Termy. Odwiert Chochołów PIG-1, który obecnie zasila Termy Chochołowskie powstał pod koniec lat 80 XX wieku i cechuje się bardzo dobrymi właściwościami fizyko – chemicznymi wody. Jego głębokość wynosi 3572 m, a wydajność 190 m³/h przy temperaturze wypływu równej 82°C. Woda jest siarczanowo-wapniowo-sodowo-magnezowa, krzemowa, siarczkowa (fluorkowa), a mineralizacja wynosi 1,24 g/dm³. Sam obiekt posiada 30 różnego rodzaju basenów, sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie i masę innych atrakcji, urozmaiconą strefę zdrowia i urody: gabinety kosmetyczne, gabinety masażu,  fizykoterapia, hydroterapia, balneologia, siłownia, fitness. Oczywiście nie zabraknie też restauracji i barów szybkiej obsługi.

Kontakt: http://chocholowskietermy.pl/

Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr

Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr

Projekt pt. Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr zakłada realizację I etapu szlaku rowerowego łączącego Polskę ze Słowacją. Docelowo szlak ma okalać Tatry, prowadząc z Nowego Targu przez tereny historycznego rozwoju osadnictwa regionu Podhala, Spisza, Orawy i Liptowa, położone po obu stronach Tatr.

Lokalna Organizacja Turystyczna Chochołowski
Chochołów 40 
34 – 513 Chochołów
Zarząd LOT:
PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

tel. 501492062,
e-mail: bzdyk.kazimiera@gmail.com

e-mail: lotchocholowski@gmail.com


 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl