Jesteś tutaj: Baza turystyczna Noclegi Szałas pod grapą

Szałas pod grapą

Pragnę zaproponować pobyt w całorocznym domku regionalnym „Szałas pod grapą” w miejscowości Witów koło Zakopanego. Obiekt jest wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowego wypoczynku dla 6 -8 osób. Domek ma dwie sypialnie na piętrze i łazienkę, na dole: aneks kuchenny,  kanapa 2 -osobowa, szafa ubraniowa, kominek, telewizja cyfrowa, taras z wyjściem na podwórko.
Parking wokół domku jest ogrodzony, brama jest zamykana na noc, na ogrodzie jest miejsce na ognisko, grilla (na tzw. biesiadowanie). Za domem 200 m płynie piękna górska rzeka z możliwością kąpieli. Nieopodal znajduje się także piękny las. 
Restauracja Witowianka znajduje się również parę metrów od obiektu, która zaprasza na pyszne regionalne potrawy oraz Pizzeria "Pełna Chata " 50 m od domku.
100 m od domku jest duży wyciąg narciarki - krzesełkowy, który reklamuje Jagna Marczułajtis - Witów -Ski. Nie brakuje także małych wyciągów orczykowych dla początkujących narciarzy. Od 01 czerwca 2016 roku otwarcie nowych chochołowskich term (baseny). Możliwość zorganizowania kuligu, pieczonej świni i innych atrakcji dla klienta.

Nasza strona to www.szalaspodgrapa.pl

Lokalna Organizacja Turystyczna Chochołowski
Chochołów 40 
34 – 513 Chochołów
Zarząd LOT:
PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

tel. 501492062,
e-mail: bzdyk.kazimiera@gmail.com

Administracja strony: Wojciech Głowacz

e-mail: lotchocholowski@gmail.com


 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl