MENU
Jesteś tutaj: Baza
turystyczna
Noclegi Kwatery górskie u Papierzy

Kwatery górskie u Papierzy

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w pięknej i spokojnej okolicy, do Kojsówki koło Witowa, miejscowości położonej na granicy Tatr Zachodnich niedaleko od Zakopanego.
Nasz dom stoi nieco na uboczu, na zboczu łagodnego wzniesienia nad górskim potokiem. Współczesne wyposażenie pokoi oraz doskonałe połączenia komunikacyjne (300 m od szosy i przystanku autobusowego) sprawiają,że „Kwatery Górskie U Papierzy” są idealnym wyborem zarówno na spędzenie wakacji, jak i dla urozmaicenia podróży służbowej do Zakopanego.
Cały czas dążymy do zapewnienia naszym Gościom jak najwyższego standardu, część domu przeznaczona na wynajem została całkowicie wyremontowana i od nowa wyposażona w 2012r. Ogrzewanie i ciepła woda są zawsze dostępne i zasilane z odnawialnych źródeł energii – kolektorów słonecznych oraz kotła opalanego biomasą.

„Kwatery Górskie” stanowią doskonałe miejsce wypoczynku, a spokojna okolica zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek. Aby poznać uroki i historię tej części Podhala warto odwiedzić pobliski Chochołów, w którym można zobaczyć między innymi Skansen Ludowej Architektury, murowany XIX wieczny neogotycki kościół pw. Św. Jacka czy Muzeum Powstania Chochołowskiego. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Polana Płazówka, malownicza wieś położona na stoku wzgórza nad Doliną Płazówki. W centrum wsi znajduje się zabytkowa drewniana kaplica św. Anny, wybudowana w pod koniec XIX w. Spod kaplicy rozciąga się wspaniały widok na panoramę Tatr, a w każdą niedzielę o godzinie 10.00 odbywają się w niej Msze Święte.

Dzięki swojej lokalizacji nasz dom stanowi również doskonałą bazę wypadową do nieco dalszych wycieczek:

- Dolina Chochołowska – 2,5 km szosą lub ścieżkami leśnymi,
- Dolina Kościeliska – 3,5 km szosą lub ścieżkami leśnymi,
- Dolina Lejowa (jedyne w Tatrach legalnie udostępnione naturalne ścianki wspinaczkowe) – 3 km szosą lub ścieżkami leśnymi,
- wypożyczalnia quadów i skuterów śnieżnych przy Dolinie Chochołowskiej,
- stadnina i ujeżdżalnia koni przy Dolinie Kościeliskiej,
- wyciąg narciarski i snowpark w Witowie,
- gorące źródła i kąpieliska w Orawicach (Słowacja) – 13 km,
- Zakopane – 14 km.

W okolicy znajduje się także wiele karczm i restauracji, w których można skosztować tradycyjnych potraw kuchni podhalańskiej.

Mieszkając u nas możecie Państwo zwiedzić Zakopane i okolice, w tym miejsca znajdujące się na Słowacji. Nasz region Podhala dzięki interesującej historii, wspaniałej architekturze i unikalnej kulturze jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowo śniadań i obiadokolacji.

Witow 264

Zadzwoń 506 103 100

 

                      Lokalna     OrganizacjaTurystyczna                        "Chocholowski"

               Chochołów 40 
          34 – 513 Chochołów

            tel. 18 26 578 12

 e-mail: lotchocholowski@gmail.com

 Zarząd LOT:


PREZES: Bogdan Sroka

WICEPREZES: Kazimiera Bzdyk

SKARBNIK: Danuta Hudyga

      

Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk w Chochołowie

http://chocholowskilot.eu/photo/pobrane_hosting_5f12c6d53f10e.jpghttp://chocholowskilot.eu/photo/stret1_5fca3fd2a467d.png

                                                                             

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl